Tiek rādīti no 1. līdz 4. Kopā 4

temats: Objektu izvade no InDesign CS5 ar pikseļu precizitāti

pensionārs mr_serge's Avatar
    reģistrējies
    2005 Mar
    dzīves vieta
    mrserge.lv
    raksti
    1 611

Objektu izvade no InDesign CS5 ar pikseļu precizitāti

Man nebija nācies ar to saskarties līdz šim, jo nekad to nebiju īpaši darījis, bet pēdējā laikā praktiski visus darbus, kas saistīti ar web vidi es sākotnējā stadijā mētāju iekš InDesign. Iemesls tam ir gaužām vienkāršs — InDesign ļauj izcili strādāt ar tekstiem.

Pēdējā, CS5 versijā InDesign izstrādātāji ir veltījuši gana lielu uzmanību tieši tādiem īpatņiem kā es, sniedzot iespēju korekti darboties arī pikseļu vidē.

Tad nu tā, vienīgā problēma, kas ir palikusi — kā to sakarīgā veidā izvadīt ārā no InDesign, neķēpājoties ar XML, eksportiem uz Dreamviewer.

Izrādās, ka risinājums ir gaužām vienkāršs. Turot fonā ieslēgtu Adobe Bridge (nav ne jausmas, kāpēc to vajag, bet tad tas tiešām strādā ar apskaužamu precizitāti), nokopējam objektu vai objektu grupu InDesign, uztaisam jaunu dokumentu Photoshop un iekopējam no buferatmiņas saturu jaunajā dokumentā. Iekopētais saturs būs parasts Smart Object.

Vēl daži padomi:
    — stādājot pēc šīs metodes, taisot jaunu dokumentu, InDesign obligāti Intent ir jābūt izvēlētam Web.
    — ja jums ir nepieciešams, lai Photoshop dokuments būtu tieši tādā izmērā, kā InDesign nokopētais objekts, taisiet Photoshop dokumentu pēc tam, kad esat jau nokopējuši InDesign objektu, jo tad Photoshop jaunā dokumenta dialoglogā jau būs ierakstītas tās dimensijas, kas ir objektam.
    — ja taisat maketu, bet kopējamais objekts nav tajā lielumā, ko vēlaties (tobiš, jums objekts ir mazāks par reālo maketa izmēru), iemetiet tukšu objektu maketa izmērā un tad kopējiet (bilde piemēram, lai ir pavisam skaidrs).

konstruktors syntetik's Avatar
    reģistrējies
    2008 Apr
    dzīves vieta
    Lejaskurzeme
    raksti
    2 737
    Pielikums vietā! Es jau vakar iekapāju, jo autiņu nevarēju sētā atrast - viss tik balts

Bet par tēmu - CS2 fotošops jau arī jauna dokumenta dimensijas ņem no klipboardā (buferatmiņa) esošā attēla informācijas.
    Nu, tas īsumā...
    SmoothSwitcher | MakeUniqueAll | Clipboard

pensionārs mr_serge's Avatar
    reģistrējies
    2005 Mar
    dzīves vieta
    mrserge.lv
    raksti
    1 611
    Ja tieši par dimensijām no buferatmiņas, tad tas nav nekas jauns. Pieminēju to tikai tāpēc, lai ir skaidrs, ka tas darbojas arī uz objektiem no citām programmām.

Jauns dalībnieks
    reģistrējies
    2016 Dec
    raksti
    1
    Paldies, izmēģināšu!

Sociālās grāmatzīmes

Sociālās grāmatzīmes

iespējas

• Nav atļauts sākt jaunus tematus
  • Nav atļauts ievietot atbildes
  • Nav atļauts ievietot pielikumus