Labdien! Noteikti ka kads ir no Latgalites Tirgus riga. Saki vai var pateikt man kurs no jusu ne seviski sapratigajiem kas sajaa visas programmas pieliekot glupibas programmeja video postvork programmam klat cik dienas nedarbojas dators ja stumj normali ka parasti cauri filmu...? Pameginasu minet - 3, 5 dienas vai 15 dienas neieslegt neejosu datoru jo neiet energijas padeve jo sajats boot. tev ir ideja ka dzeraju kopam netirgo Latvija datorus kas neiet peksni del ta cik dienas ir Parkuma... kad nomet ka nav jusu pieprogrammetais. Labi zini ka jums del jusu piesummeta atkrituma klientu apjoms pirkt pec shemas viss par vienu cenu- reala tema daudzas valstis ir normas.... kritums klientu ir no 200000 aptuveni iedzivotajiem bija lidz 24 vai 150 kautkur kas kautko vel njem bet savadak jums sanak nulles no visa liela punktu skaita kas kautkur virs 1200 ja domas ka jus netirgojat vairs neko kas ir normas... tas pats attiecas uz fantazijam uz 3D programmas kur nav kods ja pirkstus pats nespaidi kur- nav. tapat OS salikumi uz parumas. Ar vienu vardu sakot jusu tirgu tapat jau no kura gada nav noperkams aptuveni 18- 36 datora detalju kopas kas vairaks pieprasits, tapat gramatas nav normali salikums, meistarums- kautkur ierakts viss kas pieprasits ko njemtu un... Jus netirgojat vairs neko seviski, bet no kautkura gada ari programmas iet tikai braks... viss pie tam... Tev ir idejas ka Latvija programmas pardeva tikai 2 kompanijas vel visa valsti , kur tagad aptuveni 4 salikas, bet Tu un domas... Kur vieni tirgo kautkur kautkad, Otri tikai to kas ir, kas ne viss ir tas kas vajaga, tapat ka vel viena kompanija tikai un.... Tas ir tapat ka rekina ka Seit valsti lielakoties darbojas nevis jusu atkritumi, kas viss kur sajajums tehnika ka neies... kas nav melna tirgus domas...bet gan 7.6% vai ap 9% darbojas programmas visiem tikai kas nopirkts kur arvalstis tapat no rokas, melna tirgu, vai iedotas... Tev idejas ka viss tas ir shematikas ka tas iet tikai jums domas ka topa varianta Jus salikumu pirkums bija ap 89% iedzivotaju valsts kas ir... Tu un domas... Tu man esi parada jau otro laptopu delj ta kas pieprogrammets kur nevajag no jusu soblas. Kas ir doma precizi atbildi cik dienas man neiet cauri energija jo boots aut. ....